FMC Management
 

Aktualności

RSS Facebook

Kategorie

Kalendarium

27 luty 2024

Puls rynku

2013-05-29 12:00

Para USD/PLN – analiza techniczna

Analizy techniczne

Para USD/PLN – analiza techniczna

 

Para USD/PLN znajduje się obecnie w trendzie wzrostowym. Ostatnie sesje przyniosły wyhamowanie wzrostów, a kurs jej wynosi obecnie 3,27 PLN. Spójrzmy na wskaźniki analizy technicznej i średnie kroczące. Wskaźniki STS i MACD dają sygnał kupna,  średnia krocząca EMA - widoczna na wykresie również. Za spadkiem kursu przemawia wskaźnik Bollingera, nastąpiło tu odbicie od górnej wstęgi. Ponadto wskaźnik STS znajduje się w obszarze wykupienia, co sygnalizuje spadki.

Podsumowując, najbliższe sesje najprawdopodobniej przyniosą spadki kursu i umocnienie złotego, lecz w dłuższym terminie najprawdopodobniej będziemy świadkami osłabienia złotego  (wzrost kursu).

 

 

Michał Palenciuk

Autor niniejszego raportu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy – nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Autor niniejszego dokumentu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za kompletność i dokładność informacji, prognoz i ocen zawartych w niniejszym dokumencie. Wszelkie zaprezentowane w niniejszym dokumencie informacje zostały przekazane przez analizowany podmiot, w związku z powyższym autor niniejszego dokumentu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ich prawdziwość i kompletność. Autorzy niniejszego dokumentu nie są zobowiązani do udostępnienia odbiorcom niniejszego dokumentu jakichkolwiek dalszych informacji i dokumentów, ich aktualizowania ani korygowania. Przedstawione w niniejszym dokumencie prognozy opierają się na szeregu założeń, które mogą nie zostać spełnione i tym samym autor nie udziela jakichkolwiek zapewnień ani gwarancji, iż przedstawione prognozy zostaną wypełnione. Dokument nie stanowi także rekomendacji nabycia akcji Spółki, wyraża jedynie subiektywny pogląd, co do postrzegania ich wartości

Pełna treść informacji dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników
Obligacje osłabiają złotego. Lepszy odczyt nie pomógł -->
Serwis zintegrowany z aplikacjami LucidOffice